kasulikud mobiilirakendused

10 reisiäppi, mida iga endast lugupidav reisisell peaks kasutama


Ammu on teada, et tehnoloogia on meid vaikselt üle võtmas. Olen suht vanakoolikas ja meeleldi käiksin raamatu ja kompassiga ringi, vaatamata sellele, et ma viimast ei oska kasutada ja oleksin alatihti eksinud, siis pean tunnistama, et mõned mehed on ikka üle keskmise ägedad rakendused kokku klopsinud. Osad neist veel nii maru kasulikud, et teevad selle elukese ikka õige roosiliseks. 

.

Viska pilk peale neile 10 rakendusele, mis istuvad minu telefonis nagu esmaabikarp sinu auto pagassis. Ehk leiad endalegi midagi kasulikku/vajalikku, mida oma järgmisel reisul kasutada.

.

Cheers ja pole tänu väärt!

.

.

1. M o m o n d o

.

. reisiäpid

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alatihti küsitakse, et kust oma lennupiletid ostan. Palun, siin see on- Momondo is my homeboy, puhta jumalakingitus!!!  Ja nüüd kõik marss lennupileteid shoppama.

.


LOE KA: oled sa valmis odavalt reisima


.

Leia, võrdle, broneeri lennupileteid ja seda kõike kõik ühes Momondo mobiilirakendusega. Käsi südamel, Momondo on üks odavamaid (kui tead veel odavamat, ANNA TEADA!!!) kohti, mille kaudu lennupileteid soetada. Äpis saab kasutada hinnavõrdluskalendrit, mis aitab leida parimad ja taskukohased diilid, tuues välja keskmised hinnad kuupäeviti kasutades interaktiivset kalendrit. .

.

.

2. C i r c l e

.

kasulikud reisiäpid

.

Circle võimaldab teha ülekandeid SUPER lihtsalt nagu saadaks sms’i. Kus iganes maailma otsas sina või su võlgu olev sõber on – klikk klikk ja raha tuleb. Ülekannet saab teha misiganes summaga (€, $, £), üle terve maailma ning seda kiirelt ja efektiivselt, välistades kõik tüütud sularahaga arveldamised. Ja seda kõike veel tasuta

.

Ah jaa, äpp annab sulle viieka $$$, kui mõne oma semu selle khuuli rakendusega kokku viid. Tasuta raha!? Jah palun! Näidake nüüd oma hoolivust minu vastu—> https://www.circle.com/invite/8FHT08

.

.

3. M a p s . M e

.

kasulikud telefoni rakendused

.

Liina, mu kallis, aitäh aitäh aitäh, et maps.me aastaid tagasi minu ellu tõid!
NB! Lihtsalt teadmiseks, et Liina on mu kaas reisisell, kes on hetkel Kolumbiat avastamas, nii et heidke pilk tema ülivärvilisele Instagramile! 

.

Maps.Me toob sinuni kaardi, mis töötab OFFLINE – kahtlemata iga reisiselli unistus, kes vähegi püüab kulusid madalal hoida. Ja kammoon, kes tahaks väärtuslikku õlleraha data peale raisata!? 

.

Äpist leitavad kaardid on täiesti TASUTA ja pealegi väga detailsed. Olen kasutanud seda nii metropolides, kui ka olles kusagil karuperses- ei Maps.Me mind alt vea.

.

Parim reisirakendus, kui sul tuleb lennuki või bussi pealt maha tulles eelmisel päeval reserveeritud hostel üles leida, ilma et peaks ülehinnatud taksode juhtidega õiglase hinna üle võitlema. 

.

Maps.Me on võib olla isegi suurem jumalakingitus kui Momondo.

.

.

4. B l a B l a C a r

.

reisirakendused telefonile

.

Kui ei viitsi ühistranspordiga loksuda või soov sihtpunkti kiirelt ja mugavalt jõuda, siis BlaBlaCar on tegija.

.

Leia äpist inimene, kes sõidab samasse kohta kuhu sina (seda kasvõi väga viimasel minutil). Sõidukulud jagatakse pooleks, tihti on see suhteliselt sama nagu näiteks bussipileti hind, ainult selle vahega, et sõit on palju kiirem ja mugavam, pluss, see on heaks võimaluseks ägedaid inimesi kohata. 

.

Äärmiselt mugav Euroopas reisimiseks ja kunagi ei või teada, et mis fäänsi autoga sõita saab. 

.

.

5. C i t y m a p p e r 

.

ios reisiäpid

.

Citymapper toob välja kiireima võimaluse kuidas saada punktist A, punkti B, kasutades ühistranspordi teenuseid. Rakendus näitab kõik reaalaja väljumised, välistades niisama kusagil bussipeatuses passimise. Äpis on info 40 riigi kohta ja mis peamine, see on kasvuteel, lisades pidevalt uusi riike ja linnasi. 

.

.

6. D u o l i n g o

.

reisikorraldaja sinu taskus

.

Duolingo on Apple telefonide aasta äpp ja mitte ainult, lisaks ka The Wall Street sõnul PARIM keele õppimise mobiilirakendus. Boooom. Katsu sa nüüd mitte, see endale alla laadida.

.

Parim rakendus sinu nutitelefonis, seda just eriti siis, kui oled reisides otsustanud kusagile kauemaks pidama jääda ja tahad oma keeleoskuse teisele tasemele viia ja osata rohkem kui “tere” ja “nägemist” öelda.

.

23 keelt, tasuta, põnev ja üldse täielik staar kõikide äppide seas.

.

.

7. B a c k p a c k c h a t 

.

kasulik reisitehnika

.

Tegemist on reisiäpiga, mis aitab seljakotiränduritel üksteisega reisiplaane jagada ja kohtuda, kasutades selleks kaarti, kus on näha sõbrad ning nende reisiplaanid.

.

Teadmiseks, rakendus on meie oma eestlaste kätetöö!!! 

.

“Kui ma 2015. aastal Aasias reisin, siis märkasin, et kohtan samu inimesi erinevates sihtkohtades. Tundsin puudust rakendusest, mille abil näeksin oma uute sõprade reisiplaane. Näiteks Vietnamist lahkudes panin Facebooki pildi ja üks sõber kommenteeris, et ta on ka seal kandis. Kahjuks olin mina juba lahkumas. Kui oleksin seda varem teadnud, oleks ju palju ägedam olnud ja oleksime saanud kohtuda,” räägib Backpack Chati asutaja ja CEO Martin Jeret sellest, kuidas tekkis mõte reisiäpp luua. 

.

Ilma naljata, iga korralik seljakotirändur vajab Backpackchat reisiäppi oma telefonisse!

.

.

8.S p e n d i n g

.

eelarve rakendused nutitelefonile

.

Juba raamatumüügi aegadest tehti selgemast selgemaks, et elus on maru oluline hoida oma kulutustel valvas silm peal ja teada millele raha kulub. Nii ka reisides, kui tead palju raha õllele ja jätsile kulub, siis on kõik kontrolli all, sest millele muule sa ikka mööda maailma ringi rännates kulutad.?

.

Spending on olnud mulle truuks sõbraks aastast 2015. Äärmiselt lihtne ja kasutajasõbralik, aidates hoida head ülevaadet rahaasjadel. Kui reisida nagu mina, igavesti, siis eelarve koostamine ja mis kõige tähtsam, sellest kinni pidamine, on olulisemast olulisem! Rakenduses saab seada eelarve ja tänu erinevatele, enda poolt koostatud kategooriatele, saab täpselt järge pidada kui palju ja millele raha kulub. 

.

.

9. A u d i b l e 

.

rakendus audioraamat

.

Sõber Raul ikka rääkis kuidas tema raamatuid “loeb”…. Mina, tõelise semuna, tegin ikka ja jälle tema “lugemise” üle nalja, sest tema lugemine ei olnud midagi muud, kui audioraamatute kuulamine. Mis lugemine see siis on!? Kuid ühel ilusal päeval, kui sõber Raul mulle oma Audible paroolid andis, ei ole ma enam iial Rauli “lugemis”stiili üle nalja visanud.

.

Mööda ilma ringi rännates tuleb tihti ette pikki ja vahel üsna tüütuid ja suisa üksluiseid bussi- ja lennukisõite. Audible on heaks kaaslaseks ja ajaviiteks. Kui päris 50 shades of gery‘d mitte kuulata, siis võivad audioraamatud isegi täitsa kasulikud olla ja suisa targemaks muuta. 

.

.

10. S p l i t w i s e 

.

reisiäpid telefonis

.

Splitwise on üks marumast marum äpp ja seda just eriti kellegagi koos reisides. Kord maksab üks, teinekord teine, paned kõik äppi kirja, et kes kui palju millegi eest maksis ja voila, tripi lõpus saab kiire tasaarvelduse teha. Kõlab pöörfilt, kas pole!?

.

.


  Mis on sinu lemmik reisiäpp, milleta sa kindlasti ei saa?

. 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.