naised vees

Viktoriin, joint, seks, kukk – Pura Vida Costa Rica!


Max: “Täna on trivia õhtu, kas sa lähed ka?”

Mina: “Ma ei tea veel.”

Max: “Ma tulen ilmselt homme läbi. Sa oled enamuse ajast siin nagunii, eks.?”

Mina: “Ja, ma elan siin.”

Max: “Kas sa kunagi siit väljas ka käid?”

Mina: “Ei. See maailm on üks hirmus ja ohtlik koht.”

Max: “Mina üritan sind siin välja kutsuda…”

Mina: “Näeme ehk õhtul.”

.

Istume siin Tasty Waves‘s ja ootame trivia esimese ringi tulemusi. Igal neljapäeval toimub siin viktoriiniõhtu. Aetakse oma punt kokku, kastetakse kurku mõne õllega ja viktoriinitatakse mitu head tundi. Kolm esikohta autasustatakse rahaliselt. Ma pole veel kunagi sinnamaani jõudnud, nii et summasid ma ei tea. Tegelikult olen ainult ühe korra käinud. Jõudsime kaheks viimaseks vooruks kohale. Ütleme nii, et võiduvõimalused olid tookord väikesed.  

.

Tol korral oli üks küsimus piiblitegelase kohta.

.

Mina: “Paneme selle nime, see tundub kõige rohkem piiblimehe nimi olevat.”

Haile: “Sa pole piiblit näinudki.” 

.

Päeval olin talle öelnud, et suur osa eestlasi on paganad ja ei usu kõikvõimsusesse. Poleks ma seda öelnud, oleks minu vastusevarianti ehk tõsisemalt võetud, hoolimata, et see vale oli.

.

Peale esimest vooru asetseme teisel kohal, seitsmest tiimist. “Pole paha algus,” juubeldan Sandrale. Sandra on Taani tšikk ja meie uus vabatahtlik.

.

Hõiskasin vist liiga vara. Meie algaja õnn on täielikult pöördunud. Langeme teiselt kohalt viimaseks. Lisaks, iga järgnev voor saame järjest vähem punkte. Katastroof. 

,

Tulev voor tõotab tulla põnev. Seda vähemalt Max’i sõnul. Kirja tuleb panna kaks looma ja seejärel välja mõelda nende hübriid. Selle vooru võitja selgub kohe. Ka auhinna saab kohe kätte. Selleks on üks korralik joint. Jah emme, siin autasustatakse viktoriinivõitjaid kanepi pläruga.

.

Võitjaid saab olla vaid ainult üks tiim. Samas, kaotajad ei pea kurvastama, sest emad on võsukesi viisakateks kasvatanud. Kõik teavad, et jagamine on hoolimine, nii et plotski läheb kõigi soovijate vahel jagamisele.

.

Meie unifish–  hübriid unicorn‘st ja starfish‘st võitu ei too. Rõõmurohu ringis on liiga palju inimesi, nii et sinna ka ei lähe. Mis sa ikka narritad end. Aga pull on vaadata, kuidas 15 matsi õlg õla kõrval ringis seisavad ja üht pläru mahvivad

.

Viimases voorus paneme kõik punktid mängu, mitte et meil neid väga palju oleks. Vastame valesti ja kaotame kõik mis meil oli ja lõpetame mängu skooriga 0. Tundub, et enamik tiime läks täispangale, sest mängu lõppedes on vaid kolmel tiimil punktid.

.

Jõuame koju pisut enne 23.00, mis on kõvasti üle mu tavapärasest magamamineku ajast, mis üldjuhul jääb 20.00 ja 21.00 vahele. Juba kahtlen, et hommikul suudab päike mind enne 6.00 äratada ja jooksurajale saata. 

.

Ärkan hirmsa ohkimise ja ähkimise peale. Kell on vaevu kolm läbi. Tee mis sa teed, isegi pea padjasse peitmine ei suuda sellist hingeldamist summutada. Tundub, et naabrid ühtisid kirelõõmas. Ja tagatippu hakkas nüüd veel kukk ka kirema.

.

Siin ma nüüd laman, oma voodis, kell öö olemas. Magada ei lasta. Kuidas ma saangi und silma saada, kui seinatagused tahavad seksides läbi seina murda ja kukk kisendab õues. <<Mis tollel veel hakkas?>>

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.