roosid

Naiselt naisele


Emad, õed, naised, tüdruksõbrad, kihlatud…. Mida me küll ilma nendeta teeksime? Katsugu keegi öelda, et me ei ole enda elus olevatele naistele võlgu.

.

Emad, kes keetsid meile kanasuppi, kui olime lapsena haiged. Õed, kes aitasid otsustada mida kanda, kui läksime selle seksika naabripoisiga elu esimesele kohtingule. Naised, kes žonglöörivad karjääri ja pere vahet, ühtegi õhtusööki vahele jätmata.

.

Katsugu keegi öelda, et me ei ole imelised.

.

Kuid ärgem unustagem. Meie, naised, oleme ühed omamoodi isiksused. Me vajame, me tahame, me nõuame.

.

Tahame ilusaid asju. Tahame, et meid poputatakse ja hellitatakse.  Tahame tähelepanu. Tahame, et meid meeles peetakse ja lilli tuuakse. Tahame, et meid austatakse. Tahame endile ise kaasasid valida. Tahame omandada haridust. Tahame teha otsuseid. Tahame olla võrdsed.

.

Tahame tahame tahame….

.

Samas, me jonnime ja tujutseme. Vingume ja nutame. Solvume ja ütleme, mida me tegelikult ei mõtle. Pirtsutame ja kapriisitseme. Tahame ja nõuame. 

.

Kuid ärgem unustagem- 

.

meeste töö on naisi austada, kuid naiste töö on anda meestele, mida austada 

.

Olen enam kui kindel, et ei möödu päevagi, kus mehed meie, naiste, peale ei mõtleks. Vahel nad lihtsalt ei näita seda välja. Usun, et ei möödu päevagi, kus mehed ei tahaks meile öelda, kui ilusad ja targad me oleme ja kui palju nad meid armastavad. Vahel nad lihtsalt peavad seda iseenesestmõistetavaks. Usun, et mehed tahavad meile iga päev lilli tuua, aga vahel on lillepood juba suletud, kui nad poodi jõuavad. 

.

Kallis naine, tea, et Sa oled üks imeteldavalt ilus hing. Ära oota kuni keegi tuleb ja pöörab sulle tähelepanu. Poputab sind ja kohtleks sind kui printsessi. Sa ei vaja seda. Sest sa juba oled printsess. Ja tea, et mehed soovivad, et me alati olemas oleksime. Sest nad ei saa meiega, ega ka meieta. 

.

Naistepäev on tähistamaks neid imelisi inimesi meie eludes. Näitamaks kui palju me neid armastame, austame ja hindame. Kui palju me neile tegelikult võlgneme ja tänulikud oleme.

.

Kallid naised, täna on teie päev, tuleta endale meelde, et Sa oled lihtsalt parim!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.