palmipuu

Seks rannaliival, otse nina ees


Juba enne kella 21.00 lasen kehal linade vahele vajuda. Tekke siin vaevalt keegi kasutab. Linagi on siinmail väga ülehinnatud. See on lihtsalt midagi, mis käib voodikomplektiga kaasa.

.

Kui praegu hosteli toas ringi vaatan, siis enamustel tšikkidel välguvad kannikad linade vahelt välja.

.

Kui oleksin mees, selles samas toas- ohhh, tõeline candyland.

.

sinised plätud

.

Panin äratuse kella üheksaks. Esimene öö siiski voodis, pärast kõiki neid lennujaamasid.

.

7.03 olen juba reipalt, mustad-roosad tossud jalas, jooksurajal higistamas. 

.

Peale kahte esimest sammu- <<miks ma seda küll teen?>>, tahaksin endalt küsida. Päike on sama kõrgel, kui Burj Khalifah. Kuum on. Kuradi kuum. Vabalt võiksin saunas, ümber kerise, ringe joosta. Palav oleks ühtemoodi. Higistamisest rääkimata. 

.

Miski pärast leian ennast veel ka rannast. Raisk, siin on suisa kolme kerisega saun. Teen kaks kätekõverdust ja ühe küki. Käib kah ja lontsin hostelisse tagasi. 

.

sinine ookean

.

Haile’l on eila õhtust saadik tervis jamanud. Käib nagu Zombie ringi. Rannalist temast täna ei ole. Lähen üksi. <<Rannast lahkudes võiksin pruunkaru valmis olla>>, mõtlen. 

.

Siin ma nüüd laman. Pruunistan kord kõhtu, kord peput. Kuulan Michael Phelpsi raamatut, et kuidagigi seda rannas lebotamist kasulikult sisustada.

.

Niiviisi siin rannas lesides, tõmban paralleeli kodus saunatamisega. Kui laval läheb liiga kuumaks, siis astud välja, et maha jahtuda. Siin on sama lugu, ainult et hüppad otse ookeanisse.

.

Tõusen püsti, et ujuma minna. Täpselt minu ees on noorpaar. Minust mitte väga kaugel. Nii 10 sammu siia-sinna. Vahi vahi, mis nemad teevad? Tonksutavad. No ikka korralikult bängivad. Heakene küll. <<Ega häda ei anna häbendeda>>, mõtlen, kui pea ees lainetesse sukeldun.

.

Veest välja tulles nemad ikka veel asjatavad. Tahaksin kõva häälega, üle terve ranna, vana head T-Spoon’i lugu laulma hakata-

.

I wanna have sex on the beach
Come on, move your body
Sex on the beach….

.

ilus rand

.

Ei tea kas keegi helistas ja kaebas või satuti ise peale, aga hetke pärast on kaks politseid kohal. Seda ma nüüd ei tea, kas asjaga oldi juba ühel pool või ajastati ennast täpselt õigeks ajaks. Võta sa nüüd kinni.
.

Igaljuhul, neile kahele mäletamistväärt seik ja minule midagi, millest kirjutada.

.

Nagu nad ütlevad- igal asjal on tagajärjed.

.

Nii ka avalikus kohas seksimisega.

.

Kui neid vangi ei pandud, elavad nad õnnelikult elu lõpuni.

.

Lõpp!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.