ilusad tüdrukud

Hispaanias lapsehoidja – Miss Estonia murrab veniklaasi pooleks

Tõmban südametega tunked jalga. Südamed mulle ei meeldi, aga tunked ise on vinged. Hea, et mul väiksed tissid on, rinnahoidja kohe mitte ei sobiks siia. Ja et targem välja näha, panen ka prillid ette.

.

Kõnnin mäest alla. Luis sõidab mööda ja annab signaali. Küllap näen hea välja.

. 

Miss Soome tellib Clara (õlu sidrunimaitselise limpsiga), miss Estonia ja mina valime menüüst kõige kallima veini. Pudel maksab €8, võib laia lehte mängida küll. Lööme klaase kokku, aga toosti ei ütle.

.

DJ’ks on 60+ härra, muusika on vanakool, kuid hea. Vaatan ringi. Kõik lauad on rahvast täis. Olenemata hilisest õhtutunnist, jookseb mudilaspere mööda väljakut ringi. Väljas on harjumuspäraselt soe. Ega ei oskakski midagi muud tahta. Olen ju Hispaanias.

.

hispaanias reisimas

.

Kõrvallaud täitub pubekatega. Kümme poissi ja tüdruk. That’s my göörl. Süüdatakse plärud ja klaasid täituvad kaasavõetud kõrihöövliga. Mehehakatised ei saa põhjamaa neidistelt pilke ja meie tellime uue pudeli ja Clara, kõige selle peale.

.

Vein on juba ammu oma töö teinud ja pea sumisema pannud. Viimaks jõuab ka miss Ameerika. Viimane ei tohiks veel purjutada, aga jänkide reeglid siin mail ei kehti ja tellib temagi, tagasihoidliku klaasi. Ta kohalik pere istub selja taga, ei saa ülemäära pööraseks veel minna. Kuid õige pea mõistab, et on põdrast ja maarjamaalastest üle keskmise maas.

.

suvi hispaanias

.

“Matteo, too meile kõige odavam pudel veini,” on miss Ameerika hoo sisse saanud. Vein kellelegi ei meki ja miss Estonia “murrab” pokaalilt jalagi. See-eest, Matteo on ilus ja meelidb kõigile. Ega siin Moiás noori härraseid väga ei jagu, nii et pole imestada, et Matteo saab kogu meie tähelepanu.

.

katkine veiniklaas

. 

Miss Estonia kaotab suures tantsuhoos sõrmuse ja suundub selle otsingule. Mulle aitab ja hakkan kohalikku Everesti vallutama ja koju sammuma. Kirun mõtteis, vannun kõvahäälselt kõik eestikeelsed roppused suust välja. Ei suudagi otsustada, et kumba rohkem teen. Napsine pea, ei tee mäkkeronimist sugugi kergemaks ja kodu ei taha mitte lähemale jõuda. Juba kahetsen, et miss Estonia diivanile ei jäänud.

.

Aga viimaks ma koju jõuan. Voodigi leian üles. 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.